icon
Фото – Green Energy Help Desk: українські компанії представлять досвід енергозбереження

Вебінар буде цікавий компаніям, які орієнтовані на покращення енергоефективності та скорочення витрат

1 жовтня 2025 року об 11:00 відбудеться завершальна онлайн-зустріч у межах ініціативи «Служба підтримки зеленої енергетики (Green Energy Help Desk)». Проєкт втілюється Об’єднанням організацій роботодавців України (ООРУ) за сприяння Міжнародної організації праці (МОП).

Протягом реалізації програми 86 українських підприємств освоїли навчальний курс з дев’яти тематичних блоків та здобули практичні знання для впровадження альтернативних енергоджерел: від сонячних панелей та біометану до систем акумулювання. Три пілотні підприємства – «Логістор Вагонзавод» (Сміла), «Смілаенергопромтранс» (Сміла) та НВП «Радій» (Кропивницький) пройшли швидкі енергоаудити з персоналізованими техніко-економічними пропозиціями.

У вебінарі візьмуть участь:

  • делегати МОП, які висвітлять можливості для вітчизняного підприємництва;
  • фахівці з енергоаудиту та викладачі, що надаватимуть прикладні рекомендації;
  • компанії-учасники програми, які поділяться досвідом отримання ефективних рішень.

Дата та час проведення: 1 жовтня 2025 року, 11:00

Реєстрація за посиланням.

Програма є безкоштовною для учасників. 

Важливо: освітня програма та експрес-енергоаудити триватимуть і після завершення проєкту. Це дає змогу будь-якому виробничому підприємству, зацікавленому в оптимізації енерговитрат та посиленні стійкості, скористатися цими послугами.