Новини Інфраструктура воднева металургія 1517 13 Вересня 2025
З 2029 року Verso щорічно постачатиме німецькій групі щонайменше 6 тис. т
Німецька SHS-Gruppe (Stahl-Holding-Saar Gruppe) разом з дочірніми компаніями Dillinger, Saarstahl та ROGESA підписала 10-річний контракт з французькою енергетичною компанією Verso Energy на постачання «зеленого» водню. Про це повідомляє H2 View.
З 2029 року Verso щорічно постачатиме німецькій групі щонайменше 6 тис. т «зеленого» водню зі свого проєкту Carling Hydrogen Next Generation (CarlHYng) у Франції. Він буде призначатися для Dillinger, Saarstahl та ROGESA. Кожна компанія переходить на новий рівень в рамках програми декарбонізації SHS-Gruppe – Power4Steel, що підтримується урядом.
Французька енергокомпанія планує постачання через транскордонний трубопровід mosaHYc на сталеливарний завод у Діллінгені – потім його розподілятимуть по об’єктах SHS. Водень разом із металобрухтом будуть використані в установці прямого відновлення та електродугових печах для зменшення викидів вуглецю.
Електролізерна установка Verso наразі перебуває на стадії розробки. Водночас mosaHYc ввели в експлуатацію у 2024 році, тож інфраструктура для транспортування водню вже готова до її будівництва.
Нагадаємо, SHS отримала офіційний дозвіл за Федеральним законом про захист від шкідливих викидів (BImSchG) на будівництво та експлуатацію ключових об’єктів проєкту Power4Steel – установки прямого відновлення заліза (DRI) та двох електродугових печей (EAF) у містах Діллінген і Фьольклінген.

Дізнатись більше

