Ця сировина є практичним короткостроковим рішенням для декарбонізації
Індія може скоротити викиди вуглецю у своєму сталеливарному секторі на 28% завдяки більшому використанню брухту, заявив генеральний секретар Індійської асоціації сталі (ISA) Алок Сахай на профільному заході. Про це повідомляє SME Futures.
Це робить брухт одним із найпрактичніших короткострокових рішень для декарбонізації.
Сахай наголосив, що вуглецевомісткість у металургії Індії становить 2,55 т вуглекислого газу на тонну сталі. Виробництво на основі металобрухту пропонує негайне скорочення викидів, на відміну від технологій на основі водню, які залишаються дорогими й обмеженими за доступністю сировини. За його словами, лише 600 млн т із 2 млрд т глобального річного виробництва сталі виробляють із брухту.
Генеральний секретар ISA зазначив, що виробництво сталі в країні, як очікується, сягне 300 млн т до 2030 року. З огляду на довгострокові цілі, які сягають 700 млн т до 2070 року, брухт стане стратегічно незамінним.
Сахай визначив основні проблеми сектору, такі як фрагментація, відсутність стандартизації, волатильність цін, технологічні прогалини та дефіцит довіри, і закликав визнати брухт стратегічним товаром.
Виробництво на основі брухту у сталеливарному секторі Індії наразі становить лише 22% порівняно зі значно вищими частками у Сполучених Штатах і ЄС. Залежність Індії від його імпорту може стати ризикованою, оскільки країни-експортери розглядають обмеження.
Нагадаємо, що Індія оголосила коксівне вугілля критично важливим і стратегічним мінералом. Цей крок спрямований на зменшення залежності від імпорту вказаної продукції. Рішення уряду надасть коксівному вугіллю особливий статус, що дасть можливість швидше отримувати дозволи на видобуток корисних копалин і кращу політичну підтримку.

Дізнатись більше

