Обсяги відрахувань зросли на 38% р./р.
Запорізькі підприємства групи «Метінвест» – «Запоріжсталь», «Запоріжвогнетрив», «Запоріжкокс» і «Запорізький ливарно-механічний завод» – за підсумками січня – вересня 2025 року перерахували до бюджетів усіх рівнів майже 3 млрд грн податків і зборів, що на 38% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це йдеться у пресрелізі компанії.
Підприємства «Метінвесту» залишаються одними з найбільших платників податків у Запоріжжі. Найбільшу частку у структурі платежів становлять єдиний соціальний внесок і податок на доходи фізичних осіб.
До того ж у квітні 2025 року компанія підвищила зарплати працівникам виробничих і сервісних підприємств, зокрема й у Запоріжжі, до 20%. Вагомими залишаються й відрахування з екологічного податку, плати за землю та військового збору.
Окрім фінансових внесків, підприємства «Метінвесту» в Запорізькому регіоні системно реалізують соціально важливі ініціативи: підтримують розвиток і становлення ветеранської політики, реалізують проєкти підтримки населення, беруть участь у відновленні пошкодженої інфраструктури та ліквідації наслідків ворожих обстрілів тощо.
Зазначимо, що з урахуванням асоційованих компаній і спільних підприємств група «Метінвест» за 9 місяців 2025 року сплатила 13,8 млрд грн податків і зборів до бюджетів усіх рівнів в Україні.
Як повідомляв GMK Center, «Метінвест» залишається найбільшим платником податків у ГМК України: у 2024 році компанія перерахувала 19,8 млрд грн податків і зборів, що становить 61% від загального обсягу відрахувань металургійних підприємств України. В умовах повномасштабної війни це важливий внесок у підтримку економіки України. Водночас компанія й далі допомагає армії та мирним українцям, будує плани на майбутнє, щоб брати участь у повоєнному відновленні країни.

Дізнатись більше

